YI453215U700-8R0T
MFR.Part #
YI453215U700-8R0T
JLCPCB Part #
C20416203
Package
1812
Description
-55℃~+125℃ 1 10mΩ 70Ω@100MHz 8A ±25% 1812 Ferrite Beads ROHS