YNR2512-4R7M
MFR.Part #
YNR2512-4R7M
JLCPCB Part #
C340353
Package
SMD,2.5x2mm
Description
1.12A 290mΩ 4.7uH 840mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,2.5x2mm Power Inductors ROHS