YLM4532N-282T10
MFR.Part #
YLM4532N-282T10
JLCPCB Part #
C49140943
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-40℃~+105℃ 10MΩ 125V 1A 2.8kΩ@100MHz 250mΩ 50V SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS