YP0504-151M
MFR.Part #
YP0504-151M
JLCPCB Part #
C724312
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.1Ω 150uH 400mA Unshielded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS