YLCM1211F-800T
MFR.Part #
YLCM1211F-800T
JLCPCB Part #
C48887016
Package
SMD-4P,12x10.8mm
Description
-40℃~+125℃ 10A 10MΩ 125V 2 2mΩ 80Ω@100MHz、230Ω@100MHz SMD-4P,12x10.8mm Common Mode Filters ROHS