YDTCB140905-752W
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YDTCB140905-752W
JLCPCB Part #
C42389542
Package
DIP-4P,18.5x17.5mm
Description
100mΩ 1kV 2 7.5mH@1kHz DIP-4P,18.5x17.5mm Common Mode Filters ROHS