YHNR4020-1R5M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YHNR4020-1R5M
JLCPCB Part #
C18199423
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5uH 38mΩ 5.2A 7.7A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS