YLM4532N-900T40
MFR.Part #
YLM4532N-900T40
JLCPCB Part #
C49140924
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-40℃~+105℃ 10MΩ 125V 43mΩ 4A 50V 90Ω@100MHz SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS