YHNR2016-150M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YHNR2016-150M
JLCPCB Part #
C22387922
Package
0806
Description
1.3Ω 15uH 360mA 690mA Magnetic Shielded Inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS