YSPI1050-5R6M
MFR.Part #
YSPI1050-5R6M
JLCPCB Part #
C497896
Package
SMD,11.5x10mm
Description
14A 14mΩ 5.6uH 8A Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS