YNR4018-1R0M
MFR.Part #
YNR4018-1R0M
JLCPCB Part #
C724277
Package
SMD,4x4mm
Description
1uH 25mΩ 2A 4.8A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS