YSPI0718T-4R7M
MFR.Part #
YSPI0718T-4R7M
JLCPCB Part #
C49140781
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
4.7uH 4A 76mΩ 7A Molded Inductor ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS