SRT10L45SFCT
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SRT10L45SFCT
JLCPCB Part #
C20606593
Package
TO-220F
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 10A 180A 45V 460mV@10A 50uA TO-220F Schottky Diodes ROHS