YC358LJK-07910RL
MFR.Part #
YC358LJK-07910RL
JLCPCB Part #
C1735090
Package
SMD-10P,3.2x6.4mm
Description
10 62.5mW 8 910Ω ±200ppm/℃ ±5% SMD-10P,3.2x6.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS