KNP300JB-73-270R
MFR.Part #
KNP300JB-73-270R
JLCPCB Part #
C1396669
Description
-40℃~+200℃ 270Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS