YC358LJK-0733KL
MFR.Part #
YC358LJK-0733KL
JLCPCB Part #
C877046
Package
2512
Description
10 33kΩ 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 2512 Resistor Networks, Arrays ROHS