YC358LJK-0715KL
MFR.Part #
YC358LJK-0715KL
JLCPCB Part #
C877036
Package
2512
Description
10 15kΩ 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 2512 Resistor Networks, Arrays ROHS