RC0805FR-132K43L
MFR.Part #
RC0805FR-132K43L
JLCPCB Part #
C6965965
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.43kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS