YC324-FK-0782RL
MFR.Part #
YC324-FK-0782RL
JLCPCB Part #
C1735530
Package
SMD-8P,3.2x5.1mm
Description
125mW 4 8 82Ω ±1% ±200ppm/℃ SMD-8P,3.2x5.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS