AA1218JK-07220KL
MFR.Part #
AA1218JK-07220KL
JLCPCB Part #
C3931813
Description
-55℃~+155℃ 1W 220kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS