YC248-FR-07768KL
MFR.Part #
YC248-FR-07768KL
JLCPCB Part #
C6015257
Description
16 62.5mW 768kΩ 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS