MFR25SFBE52-107R
MFR.Part #
MFR25SFBE52-107R
JLCPCB Part #
C1371108
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS