YC248-FR-0776K8L
MFR.Part #
YC248-FR-0776K8L
JLCPCB Part #
C1734629
Description
16 62.5mW 76.8kΩ 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS