YC248-FR-076K04L
MFR.Part #
YC248-FR-076K04L
JLCPCB Part #
C1735021
Description
16 6.04kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS