RT0805BRD07590KL
MFR.Part #
RT0805BRD07590KL
JLCPCB Part #
C865568
Description
-55℃~+155℃ 125mW 590kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS