MFR-50FRF52-6K34
MFR.Part #
MFR-50FRF52-6K34
JLCPCB Part #
C1749817
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.34kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS