YC248-FR-075K9L
MFR.Part #
YC248-FR-075K9L
JLCPCB Part #
C1736505
Description
16 5.9kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS