RT0402BRC07787RL
MFR.Part #
RT0402BRC07787RL
JLCPCB Part #
C6288279
Description
-55℃~+155℃ 63mW 787Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS