YC248-FR-073K65L
MFR.Part #
YC248-FR-073K65L
JLCPCB Part #
C6015215
Description
16 3.65kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS