MFR200FBE73-73K2
MFR.Part #
MFR200FBE73-73K2
JLCPCB Part #
C1391789
Description
-55℃~+155℃ 2W 73.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS