YC248-FR-0732R4L
MFR.Part #
YC248-FR-0732R4L
JLCPCB Part #
C874551
Description
16 32.4Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS