RC0201FR-072K26P
MFR.Part #
RC0201FR-072K26P
JLCPCB Part #
C7334207
Description
-55℃~+125℃ 2.26kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS