MFR200FBE73-453K
MFR.Part #
MFR200FBE73-453K
JLCPCB Part #
C1390613
Description
-55℃~+155℃ 2W 453kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS