YC248-FR-07309RL
MFR.Part #
YC248-FR-07309RL
JLCPCB Part #
C7397556
Description
16 309Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS