YC248-FR-07732KL
MFR.Part #
YC248-FR-07732KL
JLCPCB Part #
C1734656
Description
16 62.5mW 732kΩ 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS