RT1210BRB073K4L
MFR.Part #
RT1210BRB073K4L
JLCPCB Part #
C872975
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS