YC248-FR-0718KL
MFR.Part #
YC248-FR-0718KL
JLCPCB Part #
C7397551
Description
16 18kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS