RT1210BRD0710K2L
MFR.Part #
RT1210BRD0710K2L
JLCPCB Part #
C4033372
Description
-55℃~+125℃ 10.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS