AHA500FB-249R
MFR.Part #
AHA500FB-249R
JLCPCB Part #
C1567979
Description
249Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS