YC164-FR-07470KL
MFR.Part #
YC164-FR-07470KL
JLCPCB Part #
C728897
Description
4 470kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS