RT0805WRB072K74L
MFR.Part #
RT0805WRB072K74L
JLCPCB Part #
C4193909
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.74kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS