YC162-FR-079K09L
MFR.Part #
YC162-FR-079K09L
JLCPCB Part #
C1735574
Description
2 4 62.5mW 9.09kΩ ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS