KNP200JT-52-43R
MFR.Part #
KNP200JT-52-43R
JLCPCB Part #
C1391584
Description
-40℃~+200℃ 2W 43Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS