MFR25SFRF52-215K
MFR.Part #
MFR25SFRF52-215K
JLCPCB Part #
C1747758
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS