YC164-JR-131K8L
MFR.Part #
YC164-JR-131K8L
JLCPCB Part #
C6015120
Description
1.8kΩ 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS