YC162-FR-0760R4L
MFR.Part #
YC162-FR-0760R4L
JLCPCB Part #
C1734867
Description
2 4 60.4Ω 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS