AT0402CRD071K15L
MFR.Part #
AT0402CRD071K15L
JLCPCB Part #
C2142744
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS