YC162-FR-0738R3L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
YC162-FR-0738R3L
JLCPCB Part #
C1733507
Package
0603x2
Description
2 38.3Ω 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS