YC162-FR-07383RL
MFR.Part #
YC162-FR-07383RL
JLCPCB Part #
C1733659
Description
2 383Ω 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS