SQP10AJB-5K6
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQP10AJB-5K6
JLCPCB Part #
C1403082
Package
Plugin,48x9.5mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 5.6kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,48x9.5mm Through Hole Resistors ROHS